امروز دوشنبه  ۳۰ دی ۱۳۹۸
2019/05/28 - 08:31
View 73
سه شنبه 7 خرداد 1398 - 08:31
سفیر ایران استوارنامه خود را به رئیس جمهور مغولستان تقدیم کرد

سفیر ایران استوارنامه خود را به رئیس جمهور مغولستان تقدیم کرد

محمد کشاورززاده، سفیر آکردیته جمهوری اسلامی ایران در مغولستان، روز سه شنبه مورخ 8 خرداد 1398 طی مراسم ویژه ای در محل کاخ دولتی مغولستان واقع در شهر اولان باتور، استوارنامه خود را به آقای خالتماگین باتولگا، رئیس جمهور این کشور تقدیم نمود. موضوع ارتقای همکاریهای دو جانبه در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی و تجاری میان دو کشور، در ملاقات جداگانه ای میان سفیر کشورمان با رئیس جمهور مغولستان مورد تاکید طرفین قرار گرفت. کشاورززاده در این دیدار با اشاره به روابط تاریخی دو کشور، ابراز امیدواری نمود که این روابط در تمامی زمینه ها بخصوص در بخش کشاورزی و صنایع دامی ارتقا یابد. رئیس جمهور مغولستان نیز در این دیدار با اشاره به ملاقات خود با رئیس جمهور کشورمان در سال گذشته در حاشیه اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای اظهار داشت روابط ایران و مغولستان بدون هیچ مانعی می تواند در تمام زمینه ها گسترش یابد. گفتنی است ایران سالانه مقدار متنابهی گوشت گوسفند از مغولستان وارد می کند. لازم به ذکر است که محمدکشاورززاده سفیر فوق العاده و تام اختیار کشورمان در چین و اکردیته در مغولستان می باشد.

 

محمد کشاورززاده، سفیر آکردیته جمهوری اسلامی ایران در مغولستان، روز سه شنبه مورخ 8 خرداد 1398 طی مراسم ویژه ای در محل کاخ دولتی مغولستان واقع در شهر اولان باتور، استوارنامه خود را به آقای خالتماگین باتولگا، رئیس جمهور این کشور تقدیم نمود.

موضوع ارتقای همکاریهای دو جانبه در حوزه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و تجاری میان دو کشور، در ملاقات جداگانه ای میان سفیر کشورمان با رئیس جمهور مغولستان مورد تاکید طرفین قرار گرفت. کشاورززاده در این دیدار با اشاره به روابط تاریخی دو کشور، ابراز امیدواری نمود که این روابط در تمامی زمینه‌ها بخصوص در بخش کشاورزی و صنایع دامی ارتقا یابد.

رئیس جمهور مغولستان نیز در این دیدار با اشاره به ملاقات خود با رئیس جمهور کشورمان در سال گذشته در حاشیه اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای اظهار داشت روابط ایران و مغولستان بدون هیچ مانعی می تواند در تمام زمینه‌ها گسترش یابد.

گفتنی است ایران سالانه مقدار متنابهی گوشت گوسفند از مغولستان وارد می‌کند.

لازم به ذکر است که محمدکشاورززاده سفیر فوق العاده و تام اختیار کشورمان در چین و اکردیته در مغولستان می‌باشد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است