امروز يك شنبه  ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
۱۳۹۸/۰۶/۲۰- ۱۶:۳۱ - مشاهده: ۱۴۰
تعداد بازدید:140 چهارشنبه 20 شهریور 1398 - 16:31
ژنرال لی شو چنگ: سفر سردار باقری موجب تقویت و افزایش همكاری های دو كشور خواهد شد.

ژنرال لی شو چنگ: سفر سردار باقری موجب تقویت و افزایش همكاری های دو كشور خواهد شد.

سردار سرلشكر محمد باقری رئیس ستاد كل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران كه به چین سفر كرده است اظهار كرد توسعه و تقویت روابط چین و ایران برای هر دو طرف از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

سردار باقری كه در پاسخ به دعوت رسمی همتای چینی خود  در راس یك هیات بلندپایه نظامی وارد پكن شده، در دیدار ژنرال لی شو چنگ رییس ستاد مشترك ارتش چین تاكید كرد: ایران برای ارتباط در همه ابعاد با جمهوری خلق چین، اهمیت فوق العاده ای قائل است در بخش نظامی هم روابط دیرینه ای داریم و امیدواریم این سفر بتواند نقطه عطفی برای توسعه و تقویت این روابط باشد.

وی با تبریك هفتادمین سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین اظهار داشت: دو كشور در طول چهار دهه گذشته روابط دیرینه خود را نه تنها حفظ كرده بلكه همواره آن را تقویت كرده اند به طوری كه هم اكنون شاهد روابط عمیق بین تهران و پكن هستیم.

رئیس ستاد كل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تشكر از دعوت همتای چینی خود برای سفر به پكن از «ژنرال لی شو چنگ» رییس ستاد مشترك ارتش چین دعوت كرد به ایران سفر كند.

ژنرال لی شو چنگ رییس ستاد مشترك ارتش چین هم در این دیدار از سرلشكر باقری به عنوان شخصیتی متنفذ در جمهوری اسلامی ایران نام برد و گفت: سفر جنابعالی به پكن راهبرد دو كشور را تقویت می كند و سطح همكاری‌های دو جانبه را افزایش می دهد.

وی همچنین از سرلشكر باقری با عنوان مهمانی ویژه یاد كرد كه سفر وی روابط توسعه یافته تهران پكن را وارد مرحله جدید خواهد كرد.

 

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما