امروز يك شنبه  ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
۱۳۹۸/۱۱/۰۶- ۰۸:۲۵ - مشاهده: ۴۲۸
تعداد بازدید:428 یکشنبه 6 بهمن 1398 - 08:25
اطلاعیه

دستور العمل وزارت بهداشت جهت مقابله با ویروس کرونا

احتراما پیرو اطلاعیه‌های پیشین در خصوص شیوع ویروس کرونا به اطلاع هموطنان ارجمند می رساند بر اساس تمهیدات دولت چین در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا، در حال حاضر ورود و خروج غیرضروری به شهرهای قرنطینه شده امکان پذیر نمی‌باشد. لذا به هموطنان عزیز توصیه می‌شود سفر خود به استان "خوبی" Hubei چین را تا اطلاع ثانوی به تعویق بیاندازند. بمنظور پیشگیری، تشخیص و مراقبت از بیماری ناشی از ویروس کرونا، وزرات بهداشت و آموزش پزشکی کشورمان دستورالعمل پیوست را صادر نموده است که مطالعه آن را به هم میهنان عزیز توصیه می نماییم. شایان ذکر است که خوشبختانه تا کنون هیچ موردی از ابتلای هموطنان عزیز مقیم چین به این ویروس گزارش نشده است. سفارت جمهوری اسلامی ایران مستمرا آخرین وضعیت شیوع این ویروس را رصد نموده و متناسب با آخرین وضعیت توصیه‌ها و هشدارهای خود در این خصوص را بروزرسانی خواهد نمود.

احتراما پیرو اطلاعیه‌های پیشین در خصوص شیوع ویروس کرونا به اطلاع هموطنان ارجمند می رساند بر اساس تمهیدات دولت چین در جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا، در حال حاضر ورود و خروج غیرضروری به شهرهای قرنطینه شده امکان پذیر نمی‌باشد. لذا به هموطنان عزیز توصیه می‌شود سفر خود به استان "خوبی" Hubei چین را تا اطلاع ثانوی به تعویق بیاندازند.

بمنظور پیشگیری، تشخیص و مراقبت از بیماری ناشی از ویروس کرونا، وزرات بهداشت و آموزش پزشکی کشورمان دستورالعمل پیوست را صادر نموده است که مطالعه آن را به هم میهنان عزیز توصیه می نماییم.  

شایان ذکر است که خوشبختانه تا کنون هیچ موردی از ابتلای هموطنان عزیز مقیم چین به این ویروس گزارش نشده است. سفارت جمهوری اسلامی ایران مستمرا آخرین وضعیت شیوع این ویروس را رصد نموده و متناسب با آخرین وضعیت توصیه‌ها و هشدارهای خود در این خصوص را بروزرسانی خواهد نمود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما